T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BALIKESİR / BANDIRMA - Haydar Cavuş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2018 ÖSYS BAŞARI TABLOMUZ

 

ÖĞRENCİ ADI SOYADI

 

ÜNİVERSİTE

 

FAKÜLTE-MYO

 

BÖLÜM

 

ÖNLİSANS/ LİSANS

AYBİKE KOPOYCU

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

SİYASAL BİLGİLER

MALİYE

4

SÜMEYYE ÖZÇAKMAK

DOKUZ EYLÜL

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER

MALİYE

4

ESRA KUN

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER

İKTİSAT

4 (İKİNCİ ÖĞRETİM)

KENAN GÜL

UŞAK ÜNİVERSİTESİ

UYGULAMALI BİLİMLER

ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK

4

TALİP ASLAN

UŞAK ÜNİVERSİTESİ

UYGULAMALI BİLİMLER

ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK

4

GÜLCAN SALIN

KÜTAHYA DUMLUPINAR

GÜZEL SANATLAR

GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI

4

BATUHAN PARLAK

NİŞANTASI ÜNİVERSİTESİ

SANAT VE TASARIM

RADYO, TELEVİZYON VE SİNEMA (%75)

4

ERAY AKYÜZ

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ

İLETİŞİM

HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK

4

ANIL AKGÜL

BURSA TEKNİK

MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ

ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

4

YİĞİT COŞKUN

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

EĞİTİM

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

4

SÜMEYYE ÖZÇAKMAK

9 EYLÜL

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER

MALİYE

4

MELİH GÜNDÜZ

SELÇUK

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER

İKTİSAT

4

MERT VATAN

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER

İKTİSAT

4

CEYDA ÖZTAY

EGE ÜNİVERSİTESİ

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

KLASİK ARKEOLOJİ

4

HALİL UMUT OLU

ÇANKIRI KARATEKİN

ILGAZ TURİZM VE OTELCİLİK MYO

TURİZM REHBERLİĞİ

4

BEGÜM ERDENİZCİLER

BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL

BANDIRMA MYO

DIŞ TİCARET

2

GİZEM ARLAR

KIRKLARELİ ÜN.

SOSYAL BİLİMLER MYO

SİVİL HAVACILIK KABİN HİZMETLERİ

2

BUSE YALDIZ

İSTANBUL ALTINBAŞ ÜN.

SAĞLIK HİZMETLERİ

ODYOMETRİ (%75)

2

ALEYNA AS

PAMUKKALE ÜN.

HONAZ MYO

LOJİSTİK

2

RÜMEYSA MAMAL

BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL

BANDIRMA MYO

İŞLETME YÖNETİMİ

2

SEMİHA BOŞNAK

AYDIN ADNAN MENDERES ÜN.

ATÇA MYO

TARIMSAL İŞLETMECİLİK

2

KARDELEN YANTAKKE

DOKUZ EYLÜL ÜN.

İZMİR MYO

SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ

2

ERTAN DİNÇ

NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜN.

GÜLŞEHİR MYO

DIŞ TİCARET

2

 

MEHMET YAĞDI

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART

ÇANAKKALE SOSYAL BİLİMLER MYO

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI

2

BEYZA NUR TEK

BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL

BANDIRMA MYO

DIŞ TİCARET

2

NESLİŞAH ÇAKIR

ULUDAĞ ÜN.

SOSYAL BİLİMLER MYO

BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI

2

ŞEVVAL KALKAN

BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL

BANDIRMA MYO

İŞLETME YÖNETİMİ

2

ERŞAH BOZ

HACETTEPE ÜN.

SOSYAL BİLİMLER MYO

BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI

2

BURAK BUCAK

DOKUZ EYLÜL

İZMİR MYO

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI

2

SİNEM GARİP

ULUDAĞ ÜN.

İZNİK MYO

TURİST REHBERLİĞİ

2

MURAT CAN KALMIŞ

BALIKESİR ÜN.

BALIKESİR MYO

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI

2

NİLAY KARAKAŞ

YALOVA ÜN.

ÇINARCIK MYO

BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI

2

ALEYNA CIRIK

AVRASYA ÜN.

MYO

UYGULAMALI İNGİLİZCE VE ÇEVİRMENLİK (%75)

2

AHMET AKCAN

ESKİŞEHİR TEKNİK ÜN.

ULAŞTIRMA MYO

LOJİSTİK

2

SERCAN YILMAZ

PAMUKKALE ÜN.

BOZKURT MYO

SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ

2

HASAN BIYIKOĞLU

EGE ÜN.

BERGAMA MYO

TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ

2

ASLI GÜDER

KIRŞEHİR AHİ EVRAN

SOSYAL BİLİMLER MYO

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM

2

ŞULE SUNGUR

BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL

ADALET MYO

ADALET (İÖ)

2

TUNCAY YILMAZ

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

ESKİŞEHİR MYO

DIŞ TİCARET

2

EZGİNUR AYYILDIZ

PAMUKKALE ÜN.

BOZKURT MYO

SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ

2

ORHAN KARABULUT

TRAKYA ÜN.

EDİRNE TEKNİK BİLİMLER MYO

BASIM VE YAYIN TEKNOLOJİLERİ

2

AYTUNÇ DOĞAN

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ

SİVRİHİSAR MYO

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI

2

TUĞÇE ERKEN

BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL

BANDIRMA MYO

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI

2

İHSAN SÜMER

ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT

ÇAYCUMA MYO

SİVİL HAVACILIK VE KABİN HİZMETLERİ

2

TUĞÇE NUR ÖZTÜRK

BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL

BANDIRMA MYO

DIŞ TİCARET (İÖ)

2

ŞABAN YALÇIN

BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL

BANDIRMA MYO

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI

2

EMİRHAN SOYGÜZEL

BEYKOZ ÜN.

BEYKOZ LOJİSTİK MYO

SİVİL HAVACILIK KABİN HİZMETLERİ (%50)

2

ARDA ERGÜNHAN

BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL

BANDIRMA MYO

İŞLETME YÖNETİMİ

2

MERT AKDOĞAN

BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL

BANDIRMA MYO

DIŞ TİCARET

2

YUNUS DURMUŞ

ULUDAĞ ÜN.

YENİŞEHİR İBRAHİM ORHAN MYO

İKLİMLENDİRME VE SOĞUTMA TEKNOLOJİSİ

2

CEREN KENAR

BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL

BANDIRMA MYO

DIŞ TİCARET

2

ARZU ZEYNEP BULCA

BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL

BANDIRMA MYO

DIŞ TİCARET

2

YUNUS EMRE GÖKBUDAK

UŞAK ÜN.

SİVİL HAVACILIK MYO

SİVİL HAVACILIK KABİN HİZMETLERİ

2

İSMAİL AYDEMİR

ULUDAĞ ÜN.

SOSYAL BİLİMLER MYO

LOJİSTİK (İÖ)

2

ENES GÜNER

BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL

BANDIRMA MYO

DIŞ TİCARET

2

AYBÜKE İÇÖZ

DOKUZ EYLÜL ÜN.

İZMİR MYO

BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİST. (İÖ)

2

YILDIZ TOLU

ULUDAĞ ÜN.

SOSYAL BİLİMLER MYO

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI

2

BUSEM YAŞAR

BALIKESİR ÜN.

BİGADİÇ MYO

LOJİSTİK (İÖ)

2

ALEYNA GÜNDOĞDU

ULUDAĞ ÜN.

SOSYAL BİLİMLER MYO

LOJİSTİK

2

İREM YÜCE

ULUDAĞ ÜN.

SOSYAL BİLİMLER MYO

BANKACILIK VE SİGORTACILIK (İÖ)

2

UĞUR ALATAŞ

BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL

BANDIRMA MYO

DIŞ TİCARET

2

ONUR SOĞUKBULAK

TRAKYA ÜN.

EDİRNE SOSYAL BİLİMLER MYO

DIŞ TİCARET

2

ÖZLEM KAÇA

BALIKESİR ÜN.

HAVRAN MYO

BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI

2

ASLI CİNGAL

ANADOLU ÜN.

AÇIK ÖĞRETİM

LOJİSTİK (AÖ)

2

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 06.09.2018 - Güncelleme: 04.04.2022 10:23 - Görüntülenme: 436
  Beğen | 0  kişi beğendi